Lenovo Moto Mods – moduły na każdy dzień do Lenovo Moto Z i Lenovo Moto Z Play

Video is ready, Click Here to View ×


Najniższe ceny:
Lenovo Moto Z Play 32 GB Czarny
Lenovo Moto Z Play 32 GB Biała
Lenovo Moto Z 32 GB Czarny
Lenovo Moto Z 32 GB Biały
Moto Mods Insta-share projektor
Moto Mods Incipio offGRID powerpack
Moto Mods JBL SoundBoost
Moto Mods Style Shell skóra
Moto Mods Style Shell srebrny dąb srebrny…

19 Replies to “Lenovo Moto Mods – moduły na każdy dzień do Lenovo Moto Z i Lenovo Moto Z Play”

  1. Czekam na ten telefon. Cieszę się, że w końcu będę mógł sprzedawać klientom, na prawdę dobry sprzęt. Pracując w sieci, trzeba sprzedawać wszystko, czasem ciężko dobrze doradzić, wiadomo wszyscy chcą jak najtaniej. W tym wypadku polecam z całego serca. O jednym klienci nie są w stanie wiedzieć – ilości zgłoszeń serwisowych. W kategorii smartfonów Lenovo jest z tyłu stawki:)

  2. Przez cały film zastanawiałem się o jakiej "Moto Mocy" Ty mówisz… albo czytaj z akcentem angielskim albo z polskim gdzie spółgłoski przy końcówce wyrazu powinny być bardziej twardo mówione.

    Poza tym fajny przegląd.

    Pozdrawiam.

  3. Standardowo cena dodatków jest paskudna, powerbank ma bardzo mało pojemności jak na rozmiar a i brak osobnego ładowania więc uciążliwe jest używanie go gdy potrzeba naładować go, głośnik bajer wg mnie i nie jest tak używany jakby się wydawało, projektor w sumie też tak samo przydatny jak głośnik czyli na kilka chwil zabawy i potem szuflada. Nic niezwykle praktycznego w tych modach oprócz powerbanku który mimo pojemności może się przydać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *